Boeing відновлює поставки моделі Dreamliner 787

У компанії Boeing повідомляють, що відновлено поставки моделі Boeing 787 Dreamliner, які було припинено у зв’язку з двома інцидентами, коли проблеми із йонно-літієвими двигунами призвели до призупинення польотів літаків цієї моделі.

Boeing поставив модифіковану модель літака до японської авіакомпанії All Nippon Airways, що відновить 1 червня польоти літаків моделі Dreamliner.

Регуляторні органи призупинили польоти літаків моделі Dreamliners після того, як на авіалініях ANA та Japan Airlines сталися інциденти, пов’язані з перегрівом батарей.

Компанія Boeing вдосконалила літаки та вмонтувала в них нові батареї.

19 квітня Федеральне управління цивільної авіації США підтримало нову модель батарей літаків Boeing. Після того компанія внесла необхідні зміни у літаки.

Окрім умонтування нові батареї, що працюють на менших температурах, до того ж було поміщено у корозійностійкий сталевий корпус.

Система тепер має спеціальну вентиляційну систему, що має вихід за літак, що, як повідомляють у фірмі Boeing, зменшує імовірність того, що можливе полум’я чи дим вплинуть на роботу літака.

Першими 27 квітня відновили використання нових літаків ефіопські авіалінії. Інші авіалінії відновлять використання літаків цієї моделі пізніше у травні чи червні.

Доставка до авіакомпанії ANA – перше постачання нових вироблених літаків моделі 787 із заводів Boeing.

На час призупинення використання Boeing поставив 50 літаків моделі Dreamliner до різних авіакомпаній. У вівторок у компанії заявили, що очікується, що цього року буде поставлено більш ніж 60 літаків моделі Dreamliner.

Національна рада США з безпеки на транспорті все ще чекає доповіді щодо того, що викликали перегрів та загоранню на літаку японських авіаліній у Бостоні у січні.

Приблизно через тиждень після цього перегрілися батареї на літаку авіакомпанії ANA у Японії, через що був оголошений надзвичайний стан, літак був змушений приземлитися, екіпаж та пасажирів евакуювали.

Читати детальніше: http://www.bbc.co.uk/news/business-22535479

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *