Економіка Британії на підйомі

Відповідно до останніх даних ринок послуг у Великій Британії, який складає основу економіки, показав не очікувано високі результати, а виробництво знизило темпи падіння. Continue reading “Економіка Британії на підйомі”

Ознаки відновлення економіки Німеччини

Виробничі замовлення у Німеччини на 2,2% від свого лютневого значення, коли вони також зросли на 2,2%. При цьому прогнозувалося зростання на 0,5%. Continue reading “Ознаки відновлення економіки Німеччини”

Директора-розпорядника СОТ обрано

У середу, 8 травня, було оприлюднено відомості про офіційну рекомендацію Трійки на посаду Директора-розпорядника Світової організації торгівлі.
Ним став представник Бразилії Роберто Каравальо де Азеведо. Саме він замінить чинного Директора, француза Паскаля Ламі, строк повноважень якого спливає 31 серпня цього року. Continue reading “Директора-розпорядника СОТ обрано”

Очікування щодо євро

Питання майбутнього єдиної валюти вже традиційно займає ключові позиції на порядку денному. Це дуже важлива проблема, що має не лише економічне, але й важливе політичне значення, в цьому і полягає її складність. Continue reading “Очікування щодо євро”

Бундесбанк зменшив прогнозоване зростання ВВП Німеччини

Центральний банк зменшив свій прогноз щодо експансії економіки Німеччини у цьому році з 0,4% до 0,3% та з 1,9% до 1,5% для 2014 року відповідно. Continue reading “Бундесбанк зменшив прогнозоване зростання ВВП Німеччини”

Доповідь СОТ 2013: вступне слово Директора-розпорядника

У 2013 році було опубліковано чергову щорічну Доповідь СОТ з міжнародної торгівлі, в якій представлено огляд діяльності СОТ у 2012 та на початку 2013 року. Continue reading “Доповідь СОТ 2013: вступне слово Директора-розпорядника”

В Британії не було подвійного дна

Після перегляду статистичних даних за 2012 рік Офіційне бюро статистики проголосило, що у першому кварталі 2012 року рецесія не спостерігалася, а радше була нейтральна динаміка. Continue reading “В Британії не було подвійного дна”

Впевненість в економіці Європи зросла більше ніж очікувалось

Індекс впевненості збільшився до значення у 91,3 з 89,5 за попередній місяць. При тому, що очікувалось, що це значення складе 90,4. Continue reading “Впевненість в економіці Європи зросла більше ніж очікувалось”